Este Life 'a Hoşgeldiniz Sağlıklı Günler Dileriz !Soğuk Lipoliz

Genç, yaşlı herkes fit olmak, fazlalıklarından kurtulmak ister. Özellikle de bölgesel olarak biriken istenmeyen yağlar kişiyi çok fazla rahatsız edebilir. Buna keza bölgesel incelmenin, zayıflamanın spor ve egzersizle mümkün olabilmesi ise çoğu zaman zordur.

 
Artık teknolojik gelişmeler bölgesel incelmeyi olanaklı hale getirmiş, çok kısa süre içinde istenmeyen yağlardan kurtulma şansı vermektedir. İşte bu konuda en son teknoloji uygulaması; Soğuk Lipoliz Clatuu 360 Yöntemidir. Bu yöntem bugüne günümüzün daha gelişmiş ve en etkili yağ yok etme uygulamasıdır.
 
Soğuk Lipoliz Clatuu 360; istenmeyen yağ hücrelerini ameliyatsız bir şekilde parçalar ve yok eder. Bu yöntem, Amerika’da yapılan araştırmalar sonucunda etkinliği kanıtlanmış ve FDA onayı alarak güvenilir olduğunu dünyaya kanıtlamıştır.
 
 

Soğuk Lipoliz Clatuu 360 hangi bölgelerde kullanılır?

Soğuk lipoliz tedavisi daha çok göbek, yan bölge, sezaryen doğum sonrasında oluşan alt karın, sırt, basen, bacak gibi bölgelerde oluşan yağ birikimlerinin yok edilmesi için kullanılmaktadır. Soğuk lipoliz işlemini 1 seans uygulamak yeterlidir. Bu bölgelerde biriken yağlar % 20 – % 50 oranında kalıcı olarak azalır, her yaştan erkek ve kadınlar bu yöntemden faydalanabilir. Özellikle de ağrısız ve acısız bir işlem olması, fazla zaman gerektirmemesi de Soğuk Lipoliz Clatuu 360 yönteminin tercih edilirliğini artırmaktadır.

 

Soğuk Lipoliz Clatuu 360 yöntemi nasıl çalışır?

Soğuk lipoliz, kişinin cilt üstüne uygulanan soğuk enerji ile istenmeyen cilt altı yağ tabakasının diğer dokulara zarar vermeden dondurulması ve donan yağ hücrelerinin vücudun kendi biyolojik döngüsü ile vücuttan atılması işlemidir. Yapılan uygulamanın kişiye herhangi bir yan etkisinin olmaması, işlemin gayet kolaylıkla uygulanabiliyor olması çok önemlidir. Klasik soğuk lipoliz cihazları ile sadece iki boyutlu soğutma ve dondurma yapılırken Soğuk Lipoliz Clatuu 360 ile vakumlanan bölgenin üç boyutlu olarak tamamen dondurulabiliyor olması ve bu sayede daha çok yağ hücresinin yok edilebiliyor olması da avantajdır. Bu durumda zaten ciltte sarkma ve düzensiz çökme olmadan tatmin edici bir bölgesel incelme mümkün olabiliyor.

Soğuk Lipoliz Clatuu 360 neden tercih edilir?

Yoğun ve kalıcı lokal yağ depolanmalarını azaltan bir işlem olmakla birlikte, vücudu şekillendiren liposuction gibi geleneksel tedavi yöntemlerinin yan etkilerinden endişe duyan kişiler için doğru bir alternatiftir. Zira Liposuction işlemi sonrasında bir dinlenme dönemi gerekmekte ve bu süreçte de ciddi ağrı, acı hissedilmektedir. Bundan dolayı da kimi zaman iş kayıpları ve hayat kalitesindeki düşüşler yaşanabilir. Ancak Soğuk Lipoliz Clatuu 360 yönteminde bu yan etkilerin hiçbirinin görülmüyor olması çok önemlidir.

Soğuk Lipoliz Clatuu 360 kimler için uygundur?

Sporla, egzersizle erimeyen bölgesel yağlanmaları olan, yani sırt, karın, basen, yan simitler, kollar, sırtta sutyen altları, göğüs altındaki kıvrımlar gibi bölgelerde yağlanma olan kişiler için uygundur. Bölgesel yağlanma sorununda ilaç ya da kimyasal madde kullanmadan, cerrahi bir müdahale olmadan incelmek isteyen kişiler Soğuk Lipoliz Clatuu 360 yöntemine rahatlıkla güvenebilir. Bölgesel olarak birikmiş olan yağlarından kurtulmak için bir kaç saatten fazla zaman ayırmak istemeyen ve tüm bunları doğal görünümünü bozmadan yapmak isteyen kişiler Soğuk Lipoliz Clatuu 360 yöntemini tercih etmekteler.

Soğuk Lipoliz Clatuu 360 kaç seans uygulanır?

Soğuk lipoliz işlemini 1 seans uygulamak yeterlidir. Etkinlik 4-12 hafta boyunca devam eder. Ancak çok gerekli olduğunda aynı bölgeye 2. seans uygulanabilir. Bu işlem aynı anda 2 bölgeye uygulanabilir ve uygulama süresi 1 saat civarındadır.