Dr. Seval Aydın'a Hoşgeldiniz Sağlıklı Günler Dileriz !GENÇLİK SERUMU

Yaşlanma ve fotoyaşlanma ile birlikte cildimiz esnekliğini ve nemini kaybeder. Bunun temel nedeni deri hücrelerini birbirine bağlayan kollajenin azalması ve buna bağlı esneklik kaybıdır. Bunun yanı sıra cildimize nem ve canlılık kazandıran hyalüronik asit miktarı da azalır. Zamanla kollejen miktarı azalan ve nemini kaybeden cilt matlaşır, kırışıklık ve sarkmalar gözle görülür hale gelir. Artık cildinizdeki kırışıklık ve sarkmalardan çok daha kalıcı ve bütünsel yaklaşımla kurtulmak mümkün. Gençlik serumu cildinize ilk anda ihtiyaç duyduğu demi ve canlılığı geri kazandırır. Özel oranlarda formüle edilmiş patentli aminoasit bileşimi ile kollajen sentezini başlatır. Cildinizdeki kırışıklık ve sarkmaları ortadan kaldırarak cildinize gençliğini geri kazandırır.
 

Etki Mekanizması

– Fibroblastların üremesini artırır.
– Yeni Kollajen yapımını uyarır ve kollajenin yıkılma oranını düşürür.
– Büyüme faktörlerinin üretimini uyarır.
– Cilde ihtiyaç duyduğu nemi kazandırır.
 
Çift Etkili Patentli Formül (hyaluronik asit + Patentli Amino Asit Kombinasyonu) Cildinize ihtiyaç duyduğu nemi ve canlılığı geri kazandırır. Kollajen sentezini tekrar başlatarak cildinizdeki kırışıklık ve sarkmalarla savaşır.
 
Tüm yüz, boyun, dekolte bölgesi ve eller gibi yaşlanma belirtileri ve kırışıklıkların en çok gözlemlendiği alanlarda güvenle kullanılabilir.